Demotywatory

Regulamin

Odpowiedzialność:

idemotywatory.pl nie mają wpływu na umieszczane informacje oraz opinie, dlatego też strona nie ponosi za nie odpowiedzialności. Odpowiedzialność za każdą wiadomość umieszczaną na stronie ponosi jej autor.

Treści:

Zabrania się umieszczać treści niezgodnych z polskim prawem. Treści szczególnie zabronione na stronie to treści: pornograficzne, rasistowskie, nazistowskie, naruszanie dobro drugiego człowieka itp.

Jeśli stwierdzisz, że dane zdjęcie lub komentarz narusza zasady tu panujące prosimy o powiadomienie nas o tym korzystając z maila kontaktowego biuro(at)nasza-miss.pl Nie zapomnij podać o które zdjęcie chodzi oraz uzasadnienia.

Głosowanie:

Każda osoba odwiedzająca stronę ma prawo do jednego głosu na każde zdjęcie (mocne lub słaba). Jeśli dane zdjęcie zyska dużą ilość głosów pozytywnych, automatycznie zostaje umieszczone na stronie głównej, a jeżeli liczba głosów pozytywnych będzie największa wtedy zdjęcie ukazuję się na stronie TOP 10.

Użytkownicy:

Zastrzegamy sobie prawa, do zablokowania adresu IP, wykluczenia możliwości pisania na stronie osobom, które utrudniają prawidłowe działanie strony (dotyczy spamowania, wulgarnych i nieetycznych zachowań).

Jeśli przewinienie użytkownika będzie znaczące, wszystkie szkody, do których się przyczynił będą przedstawione władzom i zostaną rozpatrzone wg polskiego prawa. Zastrzegamy sobie prawa do aktualizacji zasad panujących na stronie. Do Twoich obowiązków należy zapoznać się z nowymi zasadami przed skorzystaniem ze strony.

Korzystając ze strony, akceptujesz panujące tu zasady.